Uwaga! Studenci I roku Iranistyki

Szanowni Państwo,

tych z Państwa, którzy jeszcze tego nie zrobili, uprzejmie prosimy o przesłanie Państwa studenckich adresów mailowych (@student.uw.edu.pl) na adres opiekuna studentów dr Piotra Bachtina.

Przypominamy również o obowiązku rejestracji na zajęcia w systemie USOSweb oraz o obowiązku złożenia ślubowania (również w USOSie): „Złożenie Ślubowania należy potwierdzić w systemie USOSweb przez miesiąc od daty rozpoczęcia semestru, na każdym programie, na którym osoba przyjęta zamierza podjąć studia.

Odrzucenie ślubowania traktujemy jako informację, że osoba przyjęta na studia nie potwierdziła złożenia ślubowania w systemie USOSweb. Niepodjęcie studiów stwierdza się w szczególności, gdy osoba przyjęta na studia przez miesiąc od daty rozpoczęcia semestru nie potwierdziła złożenia ślubowania w USOSweb.”