Informacja o zajęciach dydaktycznych w semestrze zimowym roku akademickiego 2020-21

Szanowni Studenci!

Zajęcia dydaktyczne w roku akademickim 2020-21 rozpoczynają się w dniu 15 października 2020.

W związku z zagrożeniem epidemicznym w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21 wszystkie zajęcia w Zakładzie Iranistyki będą prowadzone zdalnie w trybie synchronicznym i asynchronicznym.

Lista zajęć odbywających się w trybie synchronicznym i asynchronicznym, zgodnie z deklaracjami wykładowców zaakceptowanymi przez KJD, zostanie ogłoszona studentom na początku semestru, wraz ze wskazaniem narzędzia (platformy), które będzie wykorzystywane w nauczaniu zdalnym. Wszystkie zajęcia typu OGUN, WO odbywają się zdalnie. Wszystkie lektoraty SJW odbywają się zdalnie.

Zajęcia odbywają się zgodnie z planem przyjętym na rok akademicki 2020/21.

Udział w zajęciach jest obowiązkowy. W przypadku zajęć prowadzonych synchronicznie zaleca się, by Studenci mieli włączone kamery.

Studenci są zobowiązani do używania kont przypisanych do domeny student.uw.edu.pl

Dyżury Pracowników Zakładu Iranistyki będą prowadzone zdalnie i stacjonarnie. Termin oraz ich forma ogłoszone zostały na stronie internetowej Iranistyki w zakładce Dyżury.

Z Biblioteki można korzystać stacjonarnie, zachowując zasady reżimu sanitarnego.

Biblioteka Zakładu Iranistyki zmieniła swoją siedzibę. Obecnie znajduje się na ul. Tynieckiej 15/17 w pok. 115.

Zapraszamy także do śledzenie bieżących ogłoszeń publikowanych na stronie Wydziału Orientalistycznego pod adresem: http://orient.uw.edu.pl/